77024
Music
CD
In basket
Śpiewanki pokazywanki : do śpiewania, słuchania, nauki i zabawy w domu i w przedszkolu. - Warszawa : Muzyczny Domek, copyright 2010. - 1 płyta audio (CD) (34 min. 41 s.) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm + Broszura.
Form of Work
Demographic Group
"Śpiewanki pokazywanki” to płyta z krótkimi piosenkami do słuchania, śpiewania, nauki i zabawy. Przeznaczona do wspólnej zabawy dla dzieci i rodziców oraz jako materiał pomocniczy na zajęciach muzyczno-ruchowych w przedszkolu. Na płycie znaleźć można 24 piosenki o tematyce bliskiej dziecku, zachęcające do wspólnego ruchu, tańca, śpiewania i gry na dziecięcych instrumentach perkusyjnych. W dołączonej książeczce zamieszczone są teksty piosenek i krótkie opisy propozycji zabawy z dzieckiem.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Muzyka (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
Zawiera: 1. Jak chodzą zwierzątka ; 2. Tak - nie ; 3. Dmucha wiatr ; 4. Koniki ; 5. Idziemy na zakupy ; 6. Kurka ; 7. Zabawa w motylki ; 8. Wycieczka ; 9. Hej, zielona żabko ; 10. Opalamy brzuszki i plecy ; 11. Spadają liście ; 12. Taniec butów ; 13. Rysujemy pogodę ; 14. Strach na wróble ; 15. Zbieramy owoce ; 16. Marsz ; 17. Kołysanka misia i słonka ; 18. Zima, zima, zima ; 19. Rysujemy kotka ; 20. Buch w śnieżny puch ; 21. Rozpoznajemy figury ; 22. Wyliczanka zimowa ; 23. Zabawa w pociąg ; 24. Choinka.
System details note
Nagranie w formacie audio.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again