77024
Music
CD
In basket
Nasze ulubione piosenki. vol. 2. / Arka Noego. - [Puszczykowo] : Stage Diving Club, ℗ © 2021. - 1 płyta audio (CD) (51 min. 29 s.) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm
Author
Form of Work
Demographic Group
Druga część składanki Arki Noego - "Nasze Ulubione Piosenki", Vol.2. Pierwsza część kompilacji zyskała status "złotej płyty", więc czas na coś następnego. Tym razem, utwory, które zostały specjalnie wybrane z całego naszego repertuaru, włącznie z płytą "Wyjątkowy Osioł". 20 lat z Arką Noego! To setki koncertów - w Polsce i za granicą. Tysiące pięknych spotkań z rodzinami, z wyjątkowymi ludźmi i nawet z jednym świętym! Nasze dzieci są już dorosłe i teraz czas na nasze wnuki, które już śpiewają w Arce i cieszą nas swoją pasją. Czas szybko płynie, a piosenki „arkowe” nam towarzyszą. Wszystko cały czas aktualne i potrzebne, jak nadzieja i miłość, które nas łączą. Druga część „Naszych Ulubionych Piosenek”, to radość i zaduma nad tym wszystkim, co nas cieszy, ale szybko przemija. A jutro znów pojawia się nowe! Dziękujemy za wspólne lata i prosimy Was o modlitwę za nasze rodziny.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Muzyka (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
Zawiera: 1. A gu gu ; 2. Sieje je ; 3. Abecadło z nieba spadło ; 4. Ratuj mnie 5. ; Nowe przykazanie ; 6. Ja nie umieram ; 7. Daj na zgodę! ; 8. Pokochałem Cię ; 9. Dobrze że jesteś ; 10. Tup tup puk puk ; 11. To się dzisiaj stanie ; 12. Robaczywe jabłka ; 13. Rozpędzony ; 14. Stróż ; 15. Na słodko ; 16. W stronę gwiazd.
System details note
Nagranie w formacie audio.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again